Templates by BIGtheme NET

Pushime të veçanta, çfarë provon këtë herë Lori Hoxha?

Këto kohët e fundit Lori Hoxha nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, sepse mesa duket ka vendosur të shijojë në maksimum pushimet e këtij sezoni veror. Herë pas here hedh ndonjë foto por nuk ika shumë të shpreshta.

Së bashku me motrën e saj Sarën, ajo është zhvendosur për disa ditë në Francë e padishim aty nuk ka munguar një udhëtim i veçantë.

Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një fotografi, në të cilën duket në mes të detit, por në hapësirën mes reve. Me një helikopter Lori duket se po udhëton përgjatë bregdetit francez  dhe ajo aty duhet si një pilote.  Por në fakt është turiste.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto