Templates by BIGtheme NET

Aksident tragjik në Kosovë, 3 nga 5 viktimat janë fëmijë

 

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë ku si pasojë kanë humbur jetën 5 persona, 3 prej të cilëve fëmijë.

Aksidenti ndodhi në Suharekë ku një autobus është përplasur me një makinë të vogël tip “BMW” siç njoftojnë mediat lokale.

Ndërkohë nuk bëhet ende i ditur identiteti i vitkimave dhe as shkaqet e aksidentit.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto