Templates by BIGtheme NET

Eno Popi largohet nga ‘Wake Up’ pas 10 vitesh

Prej 10 vitesh Eno Popi ka moderuar “Wake Up”, emisionin e mëngjesit në “Top Channel”, mirëpo duket se në sezonin e ardhshëm kjo gjë do të ndryshojë.

Vetëm një vit më parë, Enos iu bashkuan në emision edhe Ori Nebijaj dhe Isli Islami të cilët duket se do të mbeten pa Enon këtë vit.

Lajmin e ka konfirmuar Nebijaj, e cila ndërsa ishte e ftuar në emisionin radiofonik “Thuaje me Pepsi”.

“Do të rikthehemi në shtator me ‘Wake Up’ vetëm unë dhe Isli, sepse Eno me shumë mundësi nuk do të jetë më në këtë emision”, është shprehur moderatorja.

Eno Popi pritet të drejtojë një emision të ri në të njëjtin televizion, mirëpo ende nuk janë zbuluar detajet.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto