Templates by BIGtheme NET

Ledri Vula mbush sot 32-vjeç, si po e feston ditëlindjen

Ditën e sotme reperi mjaft i dashur për publikun Ledri Vula feston ditëlindjen e tij të 32-të.

Por si po e feston ditëlindjen reperi i njohur? Nuk ka munguar edhe një surprizë nga ana e fansave të tij. Të mbledhur të gjithë në një lokal ata kanë pritur me brohoritje dhe duartrokitje idhullin e tyre. Nëpërmjet pamjeve të publikuara në ‘Instastory’ nga Ledri duket se emocionet janë të shumta si për fansat dhe për këngëtarin.

Ajo e cila vihet re është mbizotërimi në numër i fanseve femra të cilat nuk ngurojnë asnjëherë të shprehin dashurinë për reperin.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto