Templates by BIGtheme NET

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Xhensila Myrtezaj zbulon si do jetë dhoma e bebit (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. E ndërsa Xhensila është në pritje të ëmbël, po kujdeset për çdo detaj për ta mirëpritur princeshën e saj.

Në ditët e saj të fundit të shtatzënisë, këngëtarja ka zbuluar pamjet e dhomës së vogëlushes, një dhomë e cila që nga muret e pikturuara me trëndafila duket se do të jetë si në përralla.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful