Templates by BIGtheme NET

Cristiano Ronaldo te Juventus, shpërthejnë memet humoristike

Transferimi i Cristiano Ronaldos te Juventusi ka nxitur përdoruesit e rrjetit social të shpërthejnë në meme gazmore.

Në to përfshihen vetë portugezi si dhe presidenti e drejtori sportiv i Juventusit.

Për më shumë ndiqni kolazhin e fotove të mëposhtme.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful