Templates by BIGtheme NET

Dollia 100 milionë euroshe, Agnelli vizitë surprizë Ronaldos

Presidenti i Juventusit, Agnelli, i bëri një vizitë surprizë yllit portugez, Cristiano Ronaldos në Greqi, ku lojtari po kalon ditët e fundit të pushimeve.

Atje ndodhej edhe menaxheri i lojtarit, Mendes dhe të gjithë ngritën një dolli pas nënshkrimit të Ronaldos për Juventusin.

Ky i fundit pritet të mbërrijë në Torino ditën e hënë për vizitat mjekësore.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto