Templates by BIGtheme NET

George Clooney pëson aksident me motor në Itali (PAMJET)

George Clooney ka pësuar aksident me motor ditën e djeshme duke rrezikuar seriozisht jetën.

Aktori 57-vjeçar ndodhej në Sardenja të Italisë ku po udhëtonte me shpejtësi të lartë hipur mbi skuterin e tij dhe është përplasur me një makinë.

Si pasojë e përplasjes aktori u hodh në ajër duke përfunduar më pas në tokë.

Babai i dy fëmijëve u dërgua në urgjencën e spitalit “John Paul II” ku u trajtua për një traumë të lehtë në legen si dhe plagë në këmbë në krah”, sipas La Nuova.

Për fat të mirë ai ka shpëtuar me kaq, është liruar dhe me bashkëshorten e tij amal kanë shkaur në shtëpi.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto