Templates by BIGtheme NET

LIVE/ Ndëshkohet Kroacia, “Tre Luanët” shënojnë nga goditja e dënimit

Është zhbllokuar sfida midis Kroacisë dhe Anglisë që në minutat e para të fillimit të saj.

“Tre Luanët” kanë shënuar një gol me Triper nga goditja e dënimit që në minutën e 5’ të takimit.

Në këtë gjysëm finale të dytë, “Tre Luanët” kërkojnë të marrin një fitore e cila do t’I përballë ata me Francën në një finale klasike.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto