Templates by BIGtheme NET

Merkel, May, Erdogan me ta dhe Rama shohin bashkë kualifikimin e Kroacisë ( VIDEO)

Kryeministri Rama ka psotuar në Facebook videon ku shihet me lideren Theresa May dhe Angela Merkel duke parë minutat e fundit të sfidës Kroaci-Angli.

Rama së bashku me Erdogan shohin kualifikim e Kroacisë në Ipad, dhe shfaqen duke bërë shaka me May e cila nuk duhet të jetë e kënaqur nga humbja e kombëtares së saj.

Video e bërë gjatë samitit të NATO-s në Bruksel ku duket se liderat nuk e shfrytëzojnë vetëm për takime zyrtare.

Por Rama nuk ka nguruar të postojë edhe një foto me Presidenten Kroate.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto