Templates by BIGtheme NET

Përballja e fortë mes Anglisë dhe Kroacisë,formacionet zyrtare

Një përballje e fortë do të jetë sot ndeshja mes Anglisë dhe Kroacisë.  Kjo ndeshje do të luhet në orën  20:00 në stadiumin “Luzhniki” të Moskës ndeshja e dytë gjysmëfinale e Botërorit.

Ballkanasit do të kërkojnë të shkruajnë hiostorinë në këtë kompeticion pasi në rast fitoreje do të siguronin për herë të parë finalen. Por për ta bërë këtë duhet të mposhtin Anglinë, skuadrën e cila është e bindur të kthejë futbollin në shtëpi.

 

Formacionet zyrtare 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto