Templates by BIGtheme NET

Presidenti Macron s’e fsheh dot ngazëllimin, si e festoi kualifikimin e Francës në finale (FOTOT)

Në përballjen e djeshme kundër Belgjikës, Franca siguroi vendin e saj në finale e këtij Botëtori.

Presidenti francez Emmanuele Macron dukej mjaft i kënaqur në shkallët e stadiumit “Krestovsky” të Shën Petersburg. 

Ai nuk mundi dot ta fshihte ngazëllimin duke përshëndetur futbollistët pavarësisht se ishte nën shoqërinë e mbretit dhe mbretëreshës së Belgjikës, Philippe dhe Mathilde, si edhe të presidentit të FIFA-s, Gianni Infantino. Përkundrazi, ai feston duke ngritur gishtat e mëdhenj të dorës drejt lojtarëve në fushën e blertë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto