Templates by BIGtheme NET

Rikthehet baraspesha, Perisiç ndëshkon Anglinë

Janë barazuar shifrat në gjysëm finale midis Anglisë dhe Kroacisë. Në një moment të donimit të “Tre Luanëve” pas një topi të gjatë që nga mesfusha kroate ka ardhur edhe barazimi.

Ka qenë Ivan Perisiç i cili shënoi golin me kokë pas harkimit të mbrojtësit të djathtë Vrsaljko në minutën e 68’.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto