Templates by BIGtheme NET

Rama mburret për takimin me Trump, qytetarët i kthehen me ironi: Tani na mbaruan hallet

Pasi kryeministri Edi Rama publikoi në Facebook foton me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës nuk kanë munguar as komentet nga ana e ndjekësve të tij.

Foton e ditës e ka quajtur vetë Rama këtë shkrpje por edhe ironitë nga qytetarët nuk kanë munguar.

“Çfarë të tha Trump? Mos të pyeti se ku i ke blerë atletet se për tjetër s’ka çfarë tē të pyesë”, shkruan një qytetar.

Me ironi shkruan një tjetër qytetar: Tani ra papunësia,u zhvillua turizmi,u rrit mirëqënia  ,zhvillimi rritja ekonomike e kaloi 5%,dhe filloi drejtësia të fusi në burg të korruptuarit. I  hodhëm hallet tani me këtë foto.

“Kur do na dalësh këndej nga Greqia se na mori mali ke mbi 5 vjet që na ke braktisur, apo t’u grisën atletet”, i shkruan një tjetër.

Nga na kryeministrit ende nuk ka ansjë komentet. Mesa duket Rama “po shijon” Photo of the Day”.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto