Templates by BIGtheme NET

Paloka: Rama legen, u thye në mes për një foto me Trump

Deputeti i PD-së Edi Paloka ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Edi Rama për foton që ky i fundit ka publikuar me Donald Trump.

Paloka e ka quajtur Ramën legen dhe është shprehur se Rama është thyer në mes për një foto me Trump. 

Nga ana e tjetër kryeministrit Edi Rama këtë shkrepje me Trump e quan foton e ditës dhe se ka një rëndësi për të.

REAGIMI:

Legen…
Ben te fortin dhe arrogantin me te dobtit dhe popullin e tij.
E mbani mend se cfare tha per Trump atehere kur mendonte se nuk do zgjidhej. E quajti “turpi i njerzimit” . Shiheni tani si eshte thyer ne mes per nje foto, legeni.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto