Templates by BIGtheme NET

Afrona dhe Blero drejt altarit, dasmë pas një viti

Blero dhe Afrona kanë treguar se dashuria e tyre qëndron mbi gjithçka dhe mund t’i bëjë ballë çdo gjëje.

Ata janë drejt Altarit Dikush nga fansat nëpërmjet ‘Instagram’-it i ka drejtuar Afronës një pyetje të drejtpërdrejtë: “Kur do të martoheni”. “2019”, – ka shkruar Afrona.

 Mesa duket çifti do të kurëzohet pas një viti dhe ndoshta mund të kenë filluar edhe me përgatitjet e dasmës. 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto