Templates by BIGtheme NET

Çfarë pati presidenti i BE-së? Humb kontrollin gjatë ceremonisë (VIDEO)

Samiti i NATO-s duket se e ka lodhur shumë Presidentin e KE-së Jean Claude Juncker.

Në videon e mëposhtme ai shfaqet në gjendje jo të mirë.  Ai duket se ka probleme të ngjisë shkallët dhe disa herë matet, deri sa dikush nga stafi e shoqëron. Madje në një moment ai ngel dhe humb kontrollin.

Mësohet se Juncker nuk pranoi të komentojë këtë gjendje të tij dhe tha se është çështje e privatësisës së tij.

Por thuhet se Junker ka qenë i dehur në këtë video.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto