Templates by BIGtheme NET

Florjan Binaj mungon në turneun veror të ‘Portokallisë’: Kam arsye personale

Florjan Binaj, i njohur për rolin e tij si polici i Portokallisë, është komentuar shumë për mungesën e tij në turneun veror të kastës së aktorëve këtë vit.

Më në fund ai ka thyer heshtjen dhe ka vendosur të sqarojë çështjen për t’i dhënë fund thashethemeve. Binaj sqaron se mungesa e tij vjen për arsye personale dhe njofton fansat se do shihen sërish në sezonin e ri.

 “Të dashur fansa të mi dhe të personazheve të mia… Duke u nisur nga pyetjet e shumta javen e fundit për mungesën time në turneun e Portokallisë nëpër qytete, ju them se për arsye personale, unë nuk do jem gjatë këtij turneu në asnjë prej qyteteve ku do të zhvillohet. Gjithsesi vera kalon shpejt dhe sezoni i ri vjen për më pak se 2 muaj! Pushime të mbara të gjithëve! Ju dua shumë!”, shkruan Binaj.

Aktori i humorit vitin e fundit është komentuar shumë për një largim të mundshëm nga kasta e aktorëve të ‘Portokallisë’, megjithatë në fund gjithmonë rezultonin thjesht thashetheme.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto