Templates by BIGtheme NET

Meta: Samiti i NATO-s në Bruksel përforcoi lidhjen jetike transatlantike mes vendeve

Presidenti Ilir Meta është shprehur se samiti i NATO-s në Bruksel përforcoi lidhjen jetike transatlantike përmes vendimeve edhe më angazhuese për të gjithë.

“Samiti i NATO në Bruksel përforcoi lidhjen jetike transatlantike përmes vendimeve edhe më angazhuese për të gjithë. Përshëndes ftesën për anëtarësim drejtuar Republikës së ardhshme të Mqedonisë Veriore, katalizator për më shumë siguri dhe stabilitet në Ballkanin Perëndimor.”, shkruan Meta në Twitter. 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto