Templates by BIGtheme NET

Si e realizoi Rama foton me Trump-in (Video)

Video në të cilën shfaqet kryeministri Edi Rama me Donald Trump është shoqëruar me shumë kritika. Por si e realizoi Rama foton me Trump, të cilën e quajti “Photo of të Day”?

Në videon e mëposhtme duket qartë se takimi mes Ramës dhe Trump ka qenë rastësor. Rama është ai që i ka folur i pari Trump-it dhe nuk ngurron t’i afrohet për ty dukur sa më afër tij.

Presidenti i SHBA-ve i ulur në karrige vetëm dëgjon kryeministrin Rama.

Në një moment, i cili përkon edhe me shkrepjen e fotos Rama i afrohet akoma edhe më tepër Trump-it.  Madje Rama përkulet shumë që t’i afrohet presidentit të SHBA-ve. 

Por ky i fundit nuk ngurron të mënjanohet nga kryeministri shqiptar, i cili për disa minuta vetëm i flet.

Momenti i takimit të Ramës dhe Trump-it e publikuar nga faqja Protestuesi. Fjalët e Ramës në video janë nga deklarata e tij në lidhje me zgjedhjet në SHBA, kur kandidonte Trump. 

 

 

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto