Templates by BIGtheme NET

‘Teta, teta, të dal edhe unë në foto’, plasin talljet me Ramën pas videos me May-n dhe Merkel-in

Mbrëmjen e shkuar kryeministri Edi Rama e ndoqi ndeshjen midis Anglisë dhe Kroacisë bashkë me liderët botërorë të mbledhur bashkë për Samitin e NATO-s, në Bruksel.

Sigurisht Rama nuk mund të mos e shfrytëzonte rastin që ishte mbledhur me liderë si Angela Merkel, Theresa May e të tjerë dhe publikoi një video nga çastet e fundit të ndeshjes, ku të gjithë ishin përqendruar në ekranin e një aparati celular.

Por ajo që ka bërë më shumë përshtypje ishte mënyra se si Rama qëndronte prapa May-t dhe Merkelit, gjë e cila ka bërë që në rrjet të shpërthejnë shumë meme në rrjet.

“Teta, teta ta bëj edhe unë një foto”, është memeja që është bërë virale në Facebook.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto