Templates by BIGtheme NET

Pak sekonda para se të ekzekutohej, avokati arrin të shpëtojë të bijën e mitur (Video)

Një avokat 46-vjeçar ka mundur të shpëtojë të bijën e mitur pak çaste para ekzekutimit. Ngjarja e rëndë  ka ndodhur në shtetin e Pernambucanos në Brazil.

Kamerat kanë kapur çastin e ekzekutimit të Andre Ribeiros, i cili arrin t’ia japë bashkëshortes së tij të bijën para se të qëllohej me 5 plumba.

46-vjeçari zbret nga makina dhe sapo mer fëmijën në duar një person me kapele i afrohet dhe i drejton pistoletën.

Ribeiro arrin t’ia japë të bijën bashkëshortes para se të ulej përtokë dhe të qëllohej me 5 plumba siç raporton “The Sun”.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto