Templates by BIGtheme NET

Rëndohet bilanci i përmbytjeve në Japoni, shkon në 200 numri i viktimave

Ka shkuar në 200 numri i viktimave nga përmbytjet dhe rrëshqitjet e dherave në Japoni.

Vendi aziatik është prekur nga shira të rrëmbyeshëm ditët e fundit, që kanë shkaktuar katastrofën më të madhe njerëzore që prej cunamit që goditi centralin bërthamor të Fukushimës.

Qindra persona janë shpallur të humbur ndërsa miliona të tjerë janë shpërngulur nga banesat.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful