Templates by BIGtheme NET

LIVE/ VAR-i ndëshkon kroacinë jep penallti për Francën

 

Kjo finale e Kupës së Botës është plot me supriza, emocion dhe duele por edhe teknologjia ka rolin e saj duke marrë një rol vendimtar. Kjo pasi arbitri i ndeshjes pas konsultimit me VAR-in ka akorduar penallti në favor të Francës.

Pas akordimit të penalltisë, Griezman nuk gaboi nga pika e bardhë duke dyfishuar për “Gjelat”.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto