Templates by BIGtheme NET

LIVE/Zhbllokohet sfida, autogoli i Mandzukiç ndëshkon Kroacinë

Është zhbllokuar finalja e Kupës së Botës midis Francës dhe Kroacisë. Pas një goditje dënimi të fituar nga Griezman në afërsi të zonës kroate ka ardhur edhe goli për “Gjelat”

Goditja e ekzekutuar nga Griezman është devijuar për në portën e mbrojtur nga Subasiç nga sulmuesi Mandzukiç i cili ka ndëshkuar skuadrën e tij.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto