Templates by BIGtheme NET

Pamjet e rralla, fotografi që thuajse u shtyp nga kroatë që festonin vijonte të shkrepte foto edhe pas rrëzimit (Fotot)

Në fitoren e Kroacisë ndaj Anglisë në gjysmëfinalen e botërorit, ndodhi një ngjarje e veçantë.

Teksa lojtarët kroatë shkuan të festojnë golin, u përplasën dhe rrëzuan poshtë fotoreporterin e AFP-së, Yuri Cortez.

Por ky i fundit vijoi të shkrepte fotorafitë edhe pasi ishte i rrëzuar duke fiksuar pamje të rralla dhe të paharrueshme sidomos për lojtarët dhe tifozët kroatë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto