Templates by BIGtheme NET

Bie nga kati i 8-të, humb jetën gruaja në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Një grua e moshuar ka rënë nga kati i 8-të i një pallati dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Ngjarja e e rëndë ka ndodhur në Bulevardin Vlorë-Skelë dhe sipas policië, dyshohet se gruaja ka rënë aksidentalisht.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto