Templates by BIGtheme NET

Francezët “pushtojnë” rrugët e Parisit, festa s’ndalet deri në mëngjes (Fotot)

Fitorja e Francës ndaj Kroacisë në finalen e Kupës së Botës ka çuar peshë tifozët francezë.

Rrugët e kryeqytetit francez u mbushën nga tifozë të shumtë që kanë vazhduar festën deri orët e para të mëngjesit.

Policisë i është dashur të përdorë shkopinjtë e gomës dhe gazin lotsjellë për të vënë rendin në rrugët e Parisit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto