Templates by BIGtheme NET

“It’s coming home” – Pogba “provokon” anglezët me trofeun e Kupës së Botës në duar (Video)

Mesfushori francez, Paul Pogba, ka “provokuar” tifozët dhe kombëtaren angleze pas fitimit të botërorit.

Ai është filmuar me Kupën e Botës në duar duke kënduar refrenin e famshëm të tifozëve anglezë “It’s coming home”.

Më pas në fund të videos ai kërkon ndjesë për shakanë e tij që mund të perceptohet keq nga tifozët britanikë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto