Templates by BIGtheme NET

Ronaldo: Pse zgjodha të luaj me Juventuesin

Sot është “Dita e Ronaldos”. Pasi zbarkoi dje për herë të parë në tokën italiane, ditën e sotme Ronaldo ka kryer vizitat mjekësore. Tashmë ai është në një konferencë live ku ka treguar pse do të luajë me Juventusin.

“Juventusi është një nga klubet më të mirë në botë. Miqtë dhe kolegët e mi më thanë se është një klub ku mund të luaja. Duke parë madhësinë e këtij klubi, është një klub shumë i madh. Nuk ishte një vendim i vështirë për ta marrë.

ronaldoo

 

 

 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto