Templates by BIGtheme NET

Vjedh medaljen e artë në botëror, e fut serbes në xhep dhe bën batuta me Putinin (Video)

 

Teksa presidenti Putin po shpërndante medaljet e arta për lojtarët francezë, kamerat kanë fiksuar një grua që mesa duket vjedh njërën nga medaljet duke e futur në xhep.

Siç duket në video ajo e fut në xhepin e saj medaljen që mbahet nga një rrip blu pa e vërejtur askush.

Më pas vijon të qeshë dhe të bëjë batuta me presidenti rus Putin dhe kreun e FIFA-s, Infantino.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto