Templates by BIGtheme NET

Goli në fushën kundërshtare kualifikon Kukësin për në fazën tjetër të Champions League

Ka përfunduar takimi kualifikues për në Champions League midis skuadrës malteze Valleta dhe Kukësit. Verilindorët kanë arritur të marrin kualifkimin falë barazimit 1-1.

Ka qenë goli i shënuar në fushën kundërshtare ai i cili i dha kualifkimin verilindorëve pasi takimi i parë në Shqipëri përfundoi në barazim të bardhë 0-0.

Me një gol të gjeorgjianit Dzaria në minutën e 84’ verilindorët shkojnë një hap më tej në kualifikueset për në Champions League.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto