Templates by BIGtheme NET

Për 22 vite trajner i Arsenal, Wenger: Ishte një gabim, i burgosur me sfidat e mia

Trajneri Francez Arsen Wenger shpenzoi 22 vite të jetës së tij si trajner i “topçinjëve” të Londrës. Edhe pse gjatë kohës që ishte trajner i Arsenal, francezi e quan si një gabim qëndrimin për 22 vite në Londër.

Sipas Wenger qëndrimi për 22 vite në drejtimin e Arsenalit ishte një gabim dhe ndihej sikur ishte “i burgosur me sfidat e tij”.

Tashmë Arsene Wenger nuk është më trajner i Arsenal por gjatë kohës që ai ishte në Londër për ka pasur disa përpjekje për të kaluar te Real Madrid apo edhe Anglia.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto