Templates by BIGtheme NET

Riluhet finalja e Kupës së Botës, kësaj here nga fëmijët (Video)

Ata shënuan, ata apeluan për VAR, ata madje bënë edhe vallëzimin tipik të Griezmann.

Fëmijët e një shkolle futbolli në Moskë u mblodhën për të riluajtur finalen e Kupës së Botës.

Ndeshja u zhvillua në stadiumin “Sapsan” të Moskës.

Secili nga fëmijët zëvendësoi një nga lojtarët e finales duke simuluar të gjitha golat e ndeshjes dhe mënyrën e festimit për secilin.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto