Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/ Si u prit Ronaldo nga lojtarët e Juventusit

Ditën e djeshme ylli i futbollit Cristiano Ronaldo bëri vizita mjekësore nuk pati asnjë problem me to. Më pas ai takoi lojtarët dhe stafin skuadrës së Juventusit.

“Jam gati për të nisur sezonin e ri me Juventusin. Jam i lumtur që ndodhen te kjo skuadër”, kanë qenë fjalët e para të portugezit për trajnerin Allegri.

Sulmuesi portugez do të përfitojë 31 milionë që euro për sezon në 4 vitet e ardhshme.  Ai është pritur shumë mirë nga lojtarët, ku janë takuar dhe kanë buzëqeshur me njëri-tjetrin.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto