Templates by BIGtheme NET

Barcelona futet në garë për Hazard, për të ofron kampionin e botës

Barcelona nuk ka ndërmend t’ia dhurojë Realit të Madridit, talentin e Belgjikës dhe të Çelsit, Eden Hazard.

Katalanasit janë futur zyrtarisht në garë për asin belg për të cilin janëtë gatshëm të dhurojnë kampionatin e saposhpallur të botës, Dembele.

Çdo gjë është tani në dorën e ekipi anglez, që përpara se të shesë xhevahirin e tij duhet të gjejë një zëvendës të përshtatshëm për të.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto