Templates by BIGtheme NET

Justin Bieber shpërthen në lot në mes të rrugës, e fejuara mundohet ta ngushëllojë (FOTOT)

Pasi shpalli fejesën me Hailey Baldëin, këngëtari Justin Bieber është parë të shpërthejë në lot në rrugët e New York-ut, sëbashku me të fejuarën.

Nuk dihet se në çfarë momenti të vështirë po kalon Justin, por duket se edhe Hailey e cila po mundohej ta ngushëllonte, në fund edhe ajo ka nisur të qajë bashkë me Justin-in.

Duket se çifti kishte dalë për të shëtitur me biçikletë në rrugët e qytetit.

Justin dhe Hailey kanë qenë të pandashëm që kur ata vendosën t’i japin romances së tyre një shans të dytë në qershor dhe madje pati edhe një unazë fejese.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto