Templates by BIGtheme NET

Vrasje e dyfishtë në Kosovë, ekzekuton me automatik ish-bashkëshorten dhe vajzën 9 vjeçare

Një krim i dyfishtë ka ndodhur në Kosovë ku dyshohet se një burrë ka ekzekutuar ish-bashkëshorten e tij dhe vajzën 9 vjeçare.

Sipas mendiave kosovare vrasja ka ndodhur në Brekoc të Gjakovës ku P. Ndrecaj ka vrarë ish-bashkëshorten rreth 40 vjeç dhe vajzën 9 vjeçare.

Ndrecaj i ka qëlluar me automatik në oborrin e shtëpisë duke i lënë të vdekura në vend. Ai është arrestuar ndërsa nuk dihen ende motivet e krimit të dyfishtë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto