Templates by BIGtheme NET

Kukësi shkatërrohet që në pjesën e parë nga Torpedo

Kukësi është duke humbur nga Torpedo e Gjeorgjisë me shifrat 4-1 duke sfumuar kështu kualifikimin për në fazën tjetër të Europa League.

Verilindorët kanë qenë të pafuqishëm në pjesën e parë për të mbajtur një rezultat minimal, duke u dorëzuar dhe pësuar 4 gola dhe duke shënuar vetëm një.

Në rast përfundimi të këtij rezultati edhe në pjesën e dytë Kukësi do të ketë të vështirë të bëjë diçka në sfidën e kthimit për të shpresuar për një kualifikim.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto