Templates by BIGtheme NET

Richard Gere do të bëhet sërish baba

Richard Gere do të bëhet sërish baba. Gruaja e aktorit 69-vjeçar, Alejandra Silva është në pritje të një fëmije.

Aktori i Hollywood-it dhe aktovistja spanjolle 35-vjeçare u martuan në prill të këtij viti, në një ceremoni me motive indiane.

Në një interviste për ‘Hello! Magazine” atë kohë, Gere thoshte: Jam burri më i lumtur në univers.

Çifti janë njohur në vitin 2014 në Iutali, ku Gere po qëndronte në hotelin e familjes së Silva’s.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto