Templates by BIGtheme NET

Masakra në Vlorë, policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e autorit të dyshuar

Policia e Vlorës ka  kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa me shpejt te  vendndodhjes së autorit të krimit.

Ajo i ka ftuar ata që të telefonojnë në numurin  069 41 10 242 si dhe në numrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.

Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi ti shmagen përballjes më të por të telefonojnë policinë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto