Templates by BIGtheme NET

Me këtë parking robotik, nuk keni nevojë të shqetësoheni për makinën tuaj (Video-)

Parkimi i makinës nuk ka qenë kurrë më i lehtë.

Mjafton të lësh makinën pranë vendit ku do parkohet dhe më pas çdo gjë e bëjnë makineritë.

Për më shumë shihni videon për të parë sesi funksionin ky parking robotik.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto