Templates by BIGtheme NET

Sulm me armë në Kanada, 4 të vdekur

Një sulm me armë ka ndodhur në Kanada në qytetin lindor të Fredericton në New brunsëick.

Sipas rarpotimeve të paktën katër persona kanë vdekur nga sulmi me armë.

Autoritetet kanadeze bëjnë me dije qytetarëve që të shmangin daljen në rrugë dhe të qëndrojnë në shtëpitë e tyre deri në sigurimin e zonës.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto