Templates by BIGtheme NET

Telenovela Modriç, gjithçka do vendoset pas takimit të fundit me Perezin

Mesfushori Modriç nuk e ka vendosur ende të ardhmen e tij.

Edhe pse lojtari ka shprehur dëshirën për të kaluar te Interi, kjo do vendoset pas takimit të presidentit Perez dhe menaxherit të kroatit.

Për Modriçin, Perez ka kërkuar një shumë marramendëse prej 750 milionë eurosh, sado që kjo duket e ekzagjeruar dhe marrëveshja mund të arrihet për shumë më pak.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto