Templates by BIGtheme NET

City i tregon dhëmbët e kampionit Arsenalit që në start

Premier Liga angleze që në startin e saj ka rezervuar një përballje të fortë midis Arsenal dhe Manchester City.

“Topçinjtë” nuk ja kanë dalë përballë kampionëve në fuqi të Man.City duke humbur 0-2 në shtëpi.

Ishte Stearling ai që hapi sfidën duke shënuar në pjesën e parë, ndërsa në pjesën e dytë e vulosi rezultatin Bernardo Silva.

City merr kështu 3 pikë së bashku me Liverpool dhe Man.United që fituan ndaj kundërshtarëve të tyre.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

avatar
  Subscribe  
Më njofto