Templates by BIGtheme NET

Denoncimi: Drejtori i burgjeve bëhet tapë dhe bën reprezalje ndaj stafit në Drenovë

Një denoncim i ardhur nga një efektiv në burgun  e Drenovës për Drejtorin e Këtij institucione është shpërndarë nga ish-Kryeministri Sali Berisha.

Sipas denoncuesit Drejtori i Burgut pasi kishte pirë në festën e Birrës në Korçë shkon në burgun dhe bën reprezalje dhe presion ndaj stafit.

Postimi i plotë:

Narkodrejtori i policise se burgjeve behet tape dhe terrorizon personelin!

Lexoni mesazhin e policit dixhital!

Miremengjesi doktor !
Mbreme drejtori i policise se burgjeve mbasi kishte pire mire e mire ne festen e birres ne korce vjen dhe ben reprezale presione te kota dhe te pabaza ofendon, shan dhe perbuz cdo efektiv ne burgun e drenoves Korce .
Mbeshtetemi tek juve se vetem ju denonconi te tilla raste .
Turp per nje drejtues te tille .
Me respekt nga nje efektiv i ndodhur mbreme aty .

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto