Templates by BIGtheme NET

Polici godet me grushte në kokë kalimtarin, pezullohet nga detyra (Video)

Pamjet shokuese ku tregohet një oficer policie në Baltimore, SHBA, i cili godet disa herë me grusht në kokë një burrë, kanë shkaktuar zemërim dhe kanë çuar në pezullimin e oficerit.

Ngjarja ndodhi të shtunën në “Monument Street”, në Baltimoren lindore dhe videoja e incidentit u shpërnda në “Instagram”.

Ajo tregon oficerin Arthur Ëilliams dhe një person, Dashaën McGrier, duke bërtitur para se oficeri ta godasë atë në kokë, kurse personat që ndodheshin aty pranë dëgjohen duke bërtitur.

Një oficer i dytë bën një përpjekje të vakët për të ndarë kolegun e tij dhe viktimën, i cili bie në tokëi gjakosur.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto