Templates by BIGtheme NET

Policia e Kosovës arrestoi reperin e famshëm me origjinë shqiptare, zbulohet shkaku

Reperi i famshëm me origjinë shqiptare, Action Bronson, është arrestuar mbrëmë nga policia e Kosovës.

Shkak për këtë është bërë ndezja e një cigareje marijuanë teksa po performonte në skenë.

Bronson ndodhet në Kosovë si pjesë e festivalit “Sunny Hill Festival”, ku po merr pjesë edhe këngëtarja tjetër e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Pas ndalimit, Bronson është liruar dhe ndaj tij nuk është ngritur asnjë akuzë, raportojnë mediat në Kosovë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto