Templates by BIGtheme NET

Rooney nuk ndalon së na mahnituri, i jep fitoren ekipit pas një superaksioni në minutën e fundit (Video)

Ish-sulmuesi i Manchester United dhe kombëtares angleze, Rooney, që aktualisht luan në kampionatin amerikan për DC United vijon të bëjë me topin atë që di të bëjë më mirë.

Në ndeshjen e fundit të kampionatit, ai i rrëmben topin kundërshtarit dhe më pas jep një asist të mrekullueshëm për shokun e skuadrës që shënon gol.

32-vjeçari u transferua sezonin e shkuar në SHBA pas një karriere të pasur në Angli me Evertonin dhe Manchester United.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto