Templates by BIGtheme NET

Familja mbretërore thyen rregullin për nënën e Meghan Markle

Familja mbretërore ka thyer një rregull për nënën e Meghan Markle. E ëma e saj, Doria Ragland ka vendosur ta mbështëse të bijën siç bëri edhe në dasmën e tyre ku ishte e vetmja nga familja prezente.

61-vjeçarja ka vendosur të kalojë më shumë kohë me Megan por nuk do të zhvendoset përgjithnjë në Mbretërine e Bashkuar, por kjo duket se është vendimi më i çuditshëm që mbretëria ka lejuar sepse sipas rregullave askush jashtë familjes së tyre nuk mund të jetojë në pallatin mbretëror. 

Ajo do jetojë në pallatin mbretëror herë pas here.  Sipas mediave angleze Doria është e tmerruar nga thashethemet që ish-burri i saj ka nxjerrë për Meghan por ajo do te jetë aty për ta mbështetur fizikisht dhe emocionalisht të bijën.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto